Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kredytu by cieszyć się domkiem już teraz i nie odkładać zakupu w czasie zanim uda się zgromadzić potrzebne środki.
Kredyt z Santander Consumer Bank S.A. oznacza:

» przejrzyste i jasne zasady,

» indywidualne dopasowanie oferty dla każdego klienta,

» minimum formalności załatwianych, bezpośrednio przy zakupie „ kredyt na dowód”

» okres spłaty do 60 rat,

» oprocentowanie kredytu od 0%, » decyzja kredytowa na miejscu bez wizyty w banku,

» kredyt bez wpłaty własnej i poręczycieli.

Zadzwoń do Nas a symulacje kredytu dostaniesz od ręki lub znajdź symulacje w ofercie danego domku.

Telefon kontaktowy:

511-785-443

 
Posiadanie własnego domku nie musi być już nieosiągalnym marzeniem. W łatwy sposób może stać się rzeczywistością. Jedne kontakt z nami, dopełnienie formalności i w kilka dni możesz cieszyć się swoim własnym mini mieszkaniem.

 
Jak w prosty sposób stać się właścicielem własnego domku?

 
Dzięki współpracy z jednym z największych liderów światowych rynku bankowego, czyli Santander Consumer Bank teraz każdy może zakupić u nas tanie domki holenderskie na raty. Sam bank ma ogromne możliwości w kwestii przyznawania kwoty kredytu. Honoruje wiele dochodów i otacza zaufaniem swoich nowych klientów. My otrzymujemy zapłatę, Ty cieszysz się nowym domem i spłacasz go w dogodnych dla siebie ratach. Cena jest na tyle niska, że większość zainteresowanych otrzymuje pieniądze nawet tego samego dnia. To idealny sposób na zakup swojego pierwszego całorocznego lub letniskowego M4, który niweluje koszty związane z wynajmem. Bez większych formalności za okazaniem dowodu osobistego oraz zaświadczenia o zarobkach w ratach już od 0 procent nawet do 60 miesięcy spłat od ręki w siedzibie naszej firmy bank udziela zgody na kredytowanie inwestycji. 

  
Czy warto dokonać zakupu ratalnego?

 
Cena domków, w szczególności używanych jest przystępna dla wielu osób. Niewielki brak całej kwoty lub nawet brak jakichkolwiek oszczędności nie niweluje marzeń i spokoju, jaki daje własny domek holenderski. Jego budowa pozwala na całoroczne lub sezonowe zamieszkanie. Jest to ogromna zaleta. Domki holenderskie na raty zwracają się w szybkim tempie. Stają się osobistą własnością i umożliwiają bezterminowe korzystanie bez pozwoleń budowlanych. Jest to idealny sposób na samodzielne zamieszkanie przed zakupem własnego mieszkania, czy wybudowania domu. Wynajem mieszkań to ogromne pieniądze wyrzucane w błoto. Mieszkanie nie staje się naszą własnością. Domek możemy sprzedać w każdym momencie i odzyskać włożone w zakup i ulepszenia pieniądze. Sprawdzi się również w trakcie budowy domu. Może również posłużyć, jako domek wakacyjny na działce rekreacyjnej. 

  
Tanie domki holenderskie są coraz chętniej kupowane w postaci kredytowania inwestycji. Dzięki temu bez czekania i snucia marzeń każdy może dokonać zakupu w dogodnym dla siebie czasie.