Posiadanie domu wartego kilkaset tysięcy złotych może być poza zasięgiem wielu osób. Nasza firma B&M Camp ma na to idealne rozwiązanie, czyli używane domki holenderskie całoroczne. Cena takich domków są niskie, a zapewniają one pełen komfort mieszkania o każdej porze roku.   

Dlaczego domek holenderski?  

Jedną z największych zalet jest brak pozwoleń na ich postawienie. Jedynym wymogiem jest zgłoszenie do urzędu chęci postawienia domku i odczekanie 21 dni. Jeżeli nie otrzymamy żadnej odpowiedzi, oznacza to, że bez przeszkód możemy osiedlić domek na wybranym terenie. Wystarczy kawałek własnej lub użyczonej działki, aby cieszyć się własnym mieszkaniem. Takie rozwiązania stosowane są najczęściej w krajach zachodnich, a w szczególności w Ameryce. Przyczepy holenderskie pomagają wielu osobom na posiadanie własnego mieszkania lub na zagospodarowanie działek rekreacyjnych. Domki holenderskie całoroczne oprócz wygodnego wnętrza mają instalacje elektryczne, gazowe, czy kanalizacyjne. Dodatkową zaletą jest ich transport. Umożliwiają zmianę miejsca zamieszkania w dowolnym momencie i przewiezienia bez przeszkód w wybraną lokalizację.   

  Cechy domków holenderskich  

Każdy z nich różni się od siebie wielkością oraz wyglądem. Wszystkie jednak zbudowane są na podobiznę domków kanadyjskich. To oznacza, że stelaż wypełniony jest w środku izolacją cieplną i przykryty blachą. Gwarantuje to nie tylko szczelność termiczną, ale również unikatowy wygląd.. Ceny domków różnią się między sobą głównie ze względu na metraż oraz komfort wykończenia. Dysponujemy domkami z rynku wtórnego, dzięki czemu ceny są przystępne dla każdego.   

  Używane przyczepy holenderskie zapewnią wygodny wypoczynek wakacyjny, zmniejszą koszta związane z wynajmem mieszkań, ale również staną się najprostszą metodą na zamieszkanie w dowolnym miejscu. Mogą stać się pierwszym miejscem przed wybudowaniem domu z pustaka lub sposobem na zarobek związany z wynajmem wakacyjnym. Niezależnie od wykorzystania zapewniamy, że spełnią swoje zadanie celująco.