O NAS

Od wielu lat nasza firma B&M CAMP sprowadza i sprzedaje wysokiej jakości użytkowej domki holenderskie/angielskie letniskowe, jak i całoroczne. Posiadamy ogromną przestrzeń parkingową, którą wypełniamy najlepszymi modelami – takimi, które możemy dopasować do wysokich potrzeb każdego naszego klienta. Wszystkie domki holenderskie są dokładnie sprawdzane pod względem wad ukrytych. Całkowicie wykończone przestrzenie sypialni, łazienki, kuchni oraz salonu umożliwiają każdemu nowemu właścicielowi natychmiastowe zamieszkanie. Każdy z nich posiada pełną instalację elektryczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną, dzięki czemu w domku możemy poczuć się jak w prawdziwym mieszkaniu.

Nasz obszar działania obejmuje całą Polskę, a nasz oddział główny znajduje się w województwie pomorskim. Znajdujemy się około 200 km na północ od miasta Poznań, a dokładniej w miejscowości Rychnowy. Jest to niewielka wieś położona między Chojnicami a Człuchowem przy drodze krajowej nr 22. Lokalizacja ułatwia nam stworzenie odpowiedniej wielkości placu postojowego dla domków, jak również dojazd dla zainteresowanych klientów, którzy chcieliby samodzielnie obejrzeć nasze propozycje. Szczególny wpływ na tę decyzję miał również obszar turystyczny przy Morzu Bałtyckim, gdzie najchętniej wczasowicze spędzają letnie urlopy, a posiadany domek holenderski może znaleźć się w wyznaczonej lokalizacji już w jeden dzień. Niewielka odległość naszego oddziału od obszarów morskich to zaledwie 135 km, co sprawia, że w większości przypadków możemy zaoferować nowym właścicielom również darmowy transport. Wielkopolska, a w tym Poznań to również jedno z głównych miejsc, którym towarzyszy transport przez naszych kierowców. Wielkopolska to województwo położone przy granicy niemieckiej, co dodatkowo umożliwia szybki transport poza granicę Polski. To zaledwie 2 godziny drogi od miasta Poznań.

Sprzedaż domków odbywa się poprzez podpisanie umowy osobiście lub na odległość. Każdemu naszemu klientowi gwarantujemy własny transport na życzenie. Posiadamy specjalistyczne samochody do przewozu ładunków ponadgabarytowych oraz odpowiednie uprawnienia do zorganizowania bezpiecznego przewozu. Wykwalifikowani kierowcy zabezpieczają za pomocą specjalistycznego sprzętu wszystkie domki mobilne, gwarantując, że dojedzie on bez żadnych uszkodzeń.

Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego klienta, uruchomiliśmy również sprzedaż ratalną. Współpracujemy z najlepszymi bankami, które kredytują inwestycję w domki mobilne na jak najlepszych warunkach dla klienta. Dzięki temu posiadanie nowego mini domu całorocznego lub miejsca na wczasy przestaje być marzeniem, a staje się rzeczywistością.

 

bmcamp_02000
 

 

Szukaj nas na:

 

fb

    allegro


gumtree


olx

sprzedajemy