TRANSPORT

Domki holenderskie posiadają ponad gabarytowe metraże, które mogą być trudne w transporcie. Rozumiemy naszych klientów, więc zadbaliśmy również o ten aspekt. Posiadamy samochody z lawetą przystosowaną do przewozu właśnie takich ładunków, oraz wszystkie wymagane zezwolenia.

Transport w dowolne miejsce

Zakupione holenderskie domki z transportem jesteśmy w stanie dostarczyć na terenie całego kraju. Wystarczy dopełnienie formalności. Jakich? Pierwszym etapem jest ustalenie dokładnej lokalizacji, a następnie ustalenie kosztów związanych z transportem. Nasi klienci zamieszkujący w miastach takich jak Toruń, Gdynia, Gdańsk Sopot, Grudziądz, czy Bydgoszcz mogą skorzystać z oferty darmowego transportu na trasie około 100 km – 150 km. Dalsza podróż wiąże się z dopłatą. Nie jest to ogromna kwota, ale ważnym czynnikiem jest tu długość trasy, na którą składa się dojazd i powrót kierowcy, które mogą trwać nawet dwa dni. Dbamy o naszych klientów, jak również o naszych pracowników. Nasze stawki transportowe są przystępne i najczęściej niższe od prywatnych firm zajmujących się transportem.

Czy warto zakupić domek z transportem?

Prawdopodobnie nie jesteśmy jedyna firmą, która zajmuje się sprzedażą letniskowych i całorocznych domów mobilnych (domy na kołach). Jesteśmy jednak przekonani, że jedyną, która sprzedaje domki dobre jakościowo, wykończone i w przystępnych cenach, a ponadto z własnym transportem. Niższa cena niesprawdzonego sprzedawcy może być związana z ukrytymi wadami lub przełożona na koszty niestandardowego transportu przez firmę zewnętrzną. Przestrzegamy przed nieuczciwymi kontrahentami i zachęcamy do zainteresowania się ofertą sprawdzonego i solidnego sprzedawcy, czyli naszą. Holenderskie domki z transportem to gwarancja jakości domku oraz dowozu w stanie idealnym za przystępną cenę, czego nie zapewni żadna osoba prywatna. Dzięki odpowiednim maszynom przewozowym domek jest prawidłowo zabezpieczony i bezpieczne przewieziony.

Zakup domku z transportem to oszczędność pieniędzy i czasu naszych klientów, którzy nie muszą borykać się z nieuczciwą konkurencją oraz szukaniem przewozu u osób prywatnych.

 


 


transport2      transport1transport3      transport4