TRANSPORT

Domki holenderskie posiadają ponad gabarytowe metraże, które mogą być trudne w transporcie. Rozumiemy naszych klientów, więc zadbaliśmy również o ten aspekt. Posiadamy samochody z lawetą przystosowaną do przewozu właśnie takich ładunków, oraz wszystkie wymagane zezwolenia.

Transport w dowolne miejsce

Zakupione holenderskie domki z transportem jesteśmy w stanie dostarczyć na terenie całego kraju. Wystarczy dopełnienie formalności. Jakich? Pierwszym  jest tu długość trasy, na którą składa się dojazd i powrót kierowcy, które mogą trwać nawet dwa dni. Dbamy o naszych klientów, jak również o naszych pracowników. Nasze stawki transportowe są przystępne i najczęściej niższe od prywatnych firm zajmujących się transportem.

Czy warto zakupić domek z transportem?

Prawdopodobnie nie jesteśmy jedyna firmą, która zajmuje się sprzedażą letniskowych i całorocznych domów mobilnych (domy na kołach). Jesteśmy jednak przekonani, że jedyną, która sprzedaje domki dobre jakościowo, wykończone i w przystępnych cenach, a ponadto z własnym transportem. Niższa cena niesprawdzonego sprzedawcy może być związana z ukrytymi wadami lub przełożona na koszty niestandardowego transportu przez firmę zewnętrzną. Przestrzegamy przed nieuczciwymi kontrahentami i zachęcamy do zainteresowania się ofertą sprawdzonego i solidnego sprzedawcy, czyli naszą. Holenderskie domki z transportem to gwarancja jakości domku oraz dowozu w stanie idealnym za przystępną cenę, czego nie zapewni żadna osoba prywatna. Dzięki odpowiednim maszynom przewozowym domek jest prawidłowo zabezpieczony i bezpieczne przewieziony.

Zakup domku z transportem to oszczędność pieniędzy i czasu naszych klientów, którzy nie muszą borykać się z nieuczciwą konkurencją oraz szukaniem przewozu u osób prywatnych.

WSTAWIENIE Z POZIOMOWANIEM DOMKU NA TWOJEJ DZIAŁCE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów wprowadziliśmy dodatkową usługę wstawienia wraz z wypoziomowaniem domku na Państwa działce.

Doświadczeni pracownicy naszej firmy przyjadą nie tylko z zakupionym u Nas domkiem , ale i z maszyną do holowania domku , lewarkami , poziomicami , bloczkami betonowymi i ustawią domek we wskazanym przez Państwa miejscu na działce. Dzięki tej możliwości nie muszą już Państwo szukać dodatkowych osób z ciągnikiem , autem terenowym itd. do wciągnięcia domku na działkę, nie trzeba się też bać ewentualnych uszkodzeń spowodowanych przez nadmierne naprężanie konstrukcji w momencie zakopania się koła w miękkim gruncie lub otarcia o elementy istniejącej architektury ( budynki , bramy , ogrodzenia ... ) Nasi Pracownicy sprawdzą przed przystąpieniem do zadania , warunki dojazdu a w razie potrzeby są wyposażeni w specjalne maty podkładowe pod koła i bardzo zwrotną maszynę 4x4, która ułatwia wjazdy w niedostępne dla innych pojazdów miejsca. Klient musi tylko przygotować miejsce dojazdu tzn. czasami zdemontować bramę lub ogrodzenie , czasami wyciąć przeszkadzające drzewo lub krzew - nie wykonujemy prac ziemnych. Usługa dodatkowo płatna.

14-DSC_0016

FILM PRZEDSTAWIAJĄCY TRANSPORT: