O NAS

Firma B&M Camp specjalizuje się w sprzedaży i transporcie domków Holenderskich/Angielskich/całorocznych. Oferowane przez nas domki holenderskie (angielskie) są w pełni wyposażone (salon, kuchnia, sypialnie, łazienka). Posiadają wszelkie niezbędne instalacje; elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną.

Zapewniamy transport zakupionych u nas domków na miejsce wskazane przez Klienta. Posiadamy specjalistyczny samochód do przewozu ładunków ponad gabarytowych i wszystkie wymagane pozwolenia. Oferujemy atrakcyjne formy finansowania zakupionych u nas domków mobilnych. Współpracujemy z wieloma bankami i staramy się uzyskiwać najniższe oprocentowanie dla naszych klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór domków Holenderskich (Angielskich). Staramy się mieć na placu pełen wybór różnego rodzaju domków mobilnych letniskowych jak i całorocznych, tak aby dopasować dany domek do oczekiwań klienta. Nasz plac znajduje się w Rychnowach miedzy Chojnicami a Człuchowem – Rychnowy – wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, w gminie Człuchów w pobliżu wschodniego brzegu jeziora Rychnowskiego i przy drodze krajowej nr 22.

bmcamp_02001

bmcamp_02000

 

Szukaj nas na:

 

fb

    allegro


gumtree


olx

sprzedajemy