Domki letniskowe holenderskie (Pomorskie) oferowane przez naszą firmę są ekskluzywnym zamiennikiem altan, domów rekreacyjnych, jak również mieszkalnych. Pokaźna oferta używanych i w pełni wyposażonych domków to jedna z najtańszych i najlepszych inwestycji.  

Lato w pełnej klasie  

Każdy domek holenderski różni się metrażem oraz komfortem użytkowym, ale każdy z nich ma estetyczny wygląd i pełną instalację wodną, elektryczną oraz gazową. Ekskluzywny wypoczynek na łonie natury, w lesie, nad jeziorem, czy nawet w górach jest możliwy już za niewielką cenę. W miastach takich jak Wrocław, Poznań czy Warszawa , w których pęd życia trwa siedem dni w tygodniu. Mieszkańcy potrzebują miejsca na wypoczynek, który można znaleźć w ciszy z dala od miasta. Wtedy domek holenderski staje się tanim wybawieniem. Nie wymaga pozwoleń i może być ustawiony w dowolnym miejscu. Letni wypoczynek staje się wygodny i bezpłatny, a dodatkowo możemy zarobić na jego dodatkowym wynajmie, co szybko zwróci koszty zakupu.   

  Domek od ręki  

Holenderka jest najszybszym i najtańszym sposobem na posiadanie własnego kawałka podłogi. Budowa domu lub kupno mieszkania to ogromna ilość pieniędzy i czasu. Wynajem mieszkania to dodatkowe koszta. Domki letniskowe holenderskie możemy mieć od ręki. Ponadto są w pełni przygotowane do natychmiastowego zamieszkania. Nie tylko zakupić je za gotówkę, ale również skorzystać z kredytowania banku Santander Consumer Bank, który obsługuje nasze transakcje. Proste zasady udzielania kredytu to setki zadowolonych klientów.   

  Transport gratis  

Nasze okolice do 100 km – 150 km obsługujemy gratis. W większych odległościach cena transportu ustalana jest indywidualnie. Realizujemy go z pomocą własnego środka transportu, który przystosowany jest do bezpiecznego dowiezienia domku w dowolną lokalizację. Holenderka jest ekskluzywnym miejscem na wypoczynek, jak również całoroczne zamieszkanie, dlatego zainwestowanie w ten rodzaj zabudowania przynosi nowym właścicielom same korzyści.   

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.